Legfrissebb híreink

Egyéb tippek, tanácsok

Iratkozzon fel Hírlevelünkre!

3 millió 105 ezer 245 sporttevékenységet végeztek a 21. Kihívás Napján

A Magyar Szabadidősport Szövetség szervezésében 21. alkalommal bonyolították le a Kihívás Napját. Az eseményen települések versenyeztek – a lakosság létszáma szerint – hét kategóriában – értesült az OBJEKTÍV Hírügynökség.

A sportrendezvény versenyirodájának adatai alapján az idei Kihívás Napján 3 millió 105 ezer 245 sporttevékenységet végeztek az ország településein. Salga Péter főszervező szerint sikeres volt az idei Kihívás Napja, amelyen 135 település és 4 kistérség vett részt. Az esemény honlapján a központi helyszínről (a budapesti Halassy Olivér Sportközpontból) élő internetes közvetítés volt olyan népszerű programokról, mint Südi Iringó táncórája, vagy Varró Gyula munkahelyi tornája, de volt hip-hop táncóra, tipegő torna és zumba aerobic is.

A www.kihivasnapja.hu–n egyébként több száz fotó árulkodik az országos szabadidősportos rendezvény jó hangulatáról.A legsportosabb települések hét kategóriában: